Znáte Senior Pas? Pokud ne, přečtěte si tento článek, který jsme pro vás na téma Senior Pasu zaměřili. Ve stáří se rozhodně vyplatí využít výhod, které vám nabízejí. Máte méně finančních prostředků, musíte se učit jinak hospodařit a každá sleva tak má význam. Rozhodně se nemusíte cítit špatně, pokud nějakého benefitu ve svém věku využijete.

Senior Pas je unikátní služba – projekt, který je připraven pro aktivní seniory ve věku 55 let a více. Člověk, kterému je 55 let, se vůbec nemusí cítit starý a může mít před sebou třeba i 10 aktivních let, než půjde do důchodu. Senior Pas mu nabídne zajímavé slevy na zboží a služby, přinese nápady na výlety, zájezdy nebo kulturní akce. Jestliže si chcete zpříjemnit svá předdůchodová léta, určitě neváhejte a udělejte proto něco sami.

Registrace ke kartě Senior Pas

jak získat senior pas

Jak získat senior pas

Na úvod bychom chtěli říci, že registrace k této speciální kartě je zcela zdarma a vy tak za její zřízení a využívaní vůbec nic neplatíte. Abyste se mohli zaregistrovat, musíte mít bydliště v Čechách. Když budete chtít někde slevu, musíte se touto kartou prokázat.

Každý držitel obdržíte jednu kartu, kterou si ze zadní strany podepíše. Registrace probíhá online, je velmi jednoduchá a samotná karta vám přijde domů za několik dní. Můžete si ji také vyzvednout u krajské rady seniorů, pokud ve vašem městě sídlí. Právě tato rada stojí za rozšířením programu do celé ČR z jednotlivých krajů.

Při registraci také můžete uvést své zájmy a neměly by chybět ani vaše osobní údaje. Registrace je velmi intuitivní a formulář vás jistě správně navede.

Slevy a výhody pro seniory

Přímo na webových stránkách projektu www.seniorpasy.cz najdete kompletní přehled slev a výhod, které si můžete filtrovat podle svých zájmů. Většinou se jedná o slevy na různé služby nebo na nákupy v obchodech. Mnohé z nich sahají až ke 100 %, takže se určitě vyplatí jich využít. Stránky navíc pravidelně kontrolujte, jelikož sem přibývají nové a nové slevy. Kromě svých zájmů můžete slevy filtrovat i regionálně. Mnoho institucí působí jen regionálně a vy tak snadno zúžíte svůj výběr tak, aby vám nic neuteklo.

Staňte se aktivním seniorem

Díky speciální kartě Senior Pas můžete být aktivní i v pokročilém věku. Nevadí, když nejste na 100 % fit, slevy tu jsou totiž různého charakteru. Nemusíte lézt po horách, ale můžete si užít odpočinek ve wellness hotelu, nebo nakupovat vybavení do své domácnosti za výhodnější ceny.

Zajímavé slevy na mnoho oblastí

Senior pas vám výrazně zpříjemní život. Slevy, které jsou v nabídce, se dají využít na wellness, cestování, stravování, vzdělávání, kulturní akce, nákupy a další činnosti. Každého baví něco jiného, proto je i nabídka karty tak rozmanitá. Jestliže se o kartě dozvídáte až teď a máte doma nějakého seniora, klidně mu ji pořiďte i jako originální dárek. Udělá velkou radost a vás nebude nic stát.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *