Hledáte vhodný mobilní tarif na volání, textové zprávy nebo i data? Podívejte se, jaké tarify je možné zařídit si u mobilního operátora O2 Czech Republic. V důchodovém věku je potřeba vážit každé koruny, jelikož měsíční příjem většinou není nijak extrémně vysoký. I proto vám určitě doporučujeme nahlédnout do nabídky tarifů O2. Třeba si v ní nějaký vyberete.

02 se specializuje na lidi v každém věku. Kromě tarifů na volání nabízí i internet nebo telefony za zvýhodněnou cenu. Obzvlášť k dražším tarifům je možné sjednat si výhodnější podmínky a dosáhnout na levnější mobilní telefon. Ať už tedy zařizujete tarif pro sebe, pro svou babičku nebo dědečka, pokud tarif bude využívat někdo, kdo je starší 60 let, určitě se ptejte, zda mu může být poskytnuta nějaká zajímavá sleva.

Neomezené tarify od O2

o2 tarify pro důchodce

O2 tarify pro důchodce

Mobilní operátor O2 aktuálně přináší nabídku takzvaných neomezených tarifů, které si zde můžete sjednat za výhodných podmínek. Jednotlivé tarify si na dalších řádcích představíme a vy si z nich tedy budete moci vybrat ten, který na vás působí jako nejzajímavější. Všechny tyto tarify mají neomezené volání a posílání SMS do O2.

Cenově dostupné tarify

Nejlevnějším řešením je neomezený tarif FREE O2 60, který zahrnuje kromě volného volání a zpráv do sítě O2 také 60 volných minut mimo O2 a SMS za 1,50 Kč. Není k němu žádný internet, volání do zahraničí ani textové zprávy či volání v zahraničí. Jedná se o nenáročný tarif, který je ideální volbou pro ty seniory, kteří nevyužívají internet a v drtivé většině jsou v kontaktu s čísly ze sítě O2. Základní cena tarifu činí 349 Kč měsíčně.

Alternativou k tomuto tarifu je o něco dražší FREE O2 Plus za 499 Kč měsíčně. Mimo síť O2 zde získáte až 120 minut a k nim 200 MB dat. Data si můžete za příplatek navýšit na 1,5 nebo 3 GB.

Volání i do zahraničí

Další tarify – FREE CZ, FREE EU a FREE EU Plus – mají již standardně neomezené volání a SMS do všech sítí. Ke prvním dvěma tarifům je v základní ceně 1,5 GB dat, který se dá navýšit. Tarif FREE EU má také 600 minut do zahraničí. Poslední z tarifů FREE EU Plus má nejbohatší výbavu, jelikož obsahuje přímo 3 GB dat, 600 minut do zahraničí, 300 minut na příchozí hovory, 300 minut na odchozí hovory v zahraničí a 300 SMS na textové zahraniční zprávy.

Sleva pro seniory

Pokud je vám více než 60 let, máte příležitost využít slevy Senior, která se vztahuje na tarify řady FREE. Tato sleva je ve výši 50 Kč včetně DPH za měsíc (zúčtovací období). Slevu můžete čerpat pouze jednou a není možné ji kombinovat se slevami pro zdravotně postižené osoby. Uplatňuje se pouze do výše měsíční útraty, to znamená, že vám mobilní operátor nebude nic vracet. Tato sleva je výhodná a může přinést zajímavou úsporu do vašeho rozpočtu.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *