Výhodný tarif pro důchodce a seniory, kteří jsou starší 60 let, aktuálně nabízí i mobilní operátor T-Mobile. Pokud tento tarif však nesplňuje vaše požadavky a očekávání, vůbec to nevadí, jelikož stále můžete vybírat z jeho běžné nabídky, která je také velmi zajímavá. Tarify na volání, internet i smskování jsou zde připraveny pro každého bez rozdílu věku.

Všem seniorům doporučujeme v nabídce mobilního operátora T-Mobile vybírat především z neomezených tarifů, u kterých nemusíte řešit, kolik provoláte, propíšete nebo prosurfujete. Dále stojí za doporučení předplacenka Twist, která je vhodná tehdy, když se nechcete vázat paušálem a preferujete dobíjení kreditu. Předplacenka není určena jen pro starší lidi, ale jistě ji využijí i mladší generace.

Speciální tarif pro seniory

t-mobile tarify pro důchodce

T-Mobile tarify pro důchodce

Není to tak dávno, co společnost T-Mobile do své nabídky zařadila právě tento zmíněný speciální tarif pro seniory, který přináší mnoho výhod. Oficiální název tarifu zní 50 Síť nesíť a je za cenu měsíčního paušálu 149 Kč.

V této ceně je zahrnuto 50 minut volání do všech sítí. Volání nad rámec stojí 3,50 Kč/min. SMS na všechna čísla jsou zpoplatněny cenou 1,50 Kč a MMS stojí 4,90 Kč. Je možné si aktivovat internet v mobilu na den za cenu 24 Kč. Tento tarif je primárně určen pro seniory, kteří svůj telefon využívají pouze k volání. Žádané další slevy T-Mobile už nenabízí. Najdete u něj tedy pouze tento jeden speciální tarif a když vás nezaujme, doporučujeme vybírat z běžné nabídky.

Neomezené tarify

Neomezené tarify od T-Mobile zvané S námi se závazkem umožňují výběr mobilního telefonu na splátky a bez navýšení. Vybírat můžete z několika variací, které mají neomezené volání a SMS do sítě T-Mobile.

Volání, SMS i data

První výhodný mobilní tarif s názvem S námi v sítích má volání do ostatních sítí zpoplatněné částkou 3,50 Kč za minutu, neomezené SMS do dalších sítí a 50 MB dat. Stojí 349 Kč. O něco dražší tarif S námi v sítích+, za který zaplatíte 549 Kč, nabízí už 120 volných minut do ostatních sítí a 200 MB dat. Další tarify S námi síť nesíť, S námi bez hranic a s S námi bez hranic+ mají veškeré volání a SMS neomezené, pouze se navyšuje jejich datový objem.

Předplacenka Twist

Jestliže se nechcete na nic vázat, můžeme vám doporučit předplacenou kartu. Volání z takového telefonu pak probíhá tak, že si dobijete kredit (buď přes terminál Sazky, z bankovního účtu nebo koupí karty) a můžete volat a posílat zprávy, než ho vyčerpáte. Jestliže budete dobíjet alespoň 300 Kč na měsíc, budete mít volání za výhodnou cenu 1,50 Kč za minutu. Jinak se platí 2,20 Kč za minutu, což také není tolik. K Twistu si dále můžete objednat i různé balíčky, jako internet v mobilu, balíček 100 minut volání za 100 Kč nebo volání na den do všech sítí za 30 Kč.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *