Vodafone je oblíbený mobilní operátor, který se vám v mnohém přizpůsobí a stejně jako T-Mobile nebo O2 jistě stojí za zvážení. Vodafone sice přímo žádnou slevu pro seniory nenabízí. V jeho nabídce však můžete najít takzvaný Zvláštní tarif a obecně jsou jeho tarify velmi výhodné, že možná splní vaše očekávání i bez kýžené seniorské slevy.

Pojďte se s námi podívat na nabídku tohoto mobilního operátora. V tomto článku si představíme jeho jednotlivé tarify a vy tak budete moci sami posoudit, zda se vám tarif z pohledu volání, textových zpráv nebo objemu dat vyplatí či jestli raději půjdete ke konkurenci. Vodafone nabízí jak tarify, u kterých se zavážete smluvně, tak i kartu, na kterou stačí průběžně dobíjet kredit.

Vodafone – Zvláštní tarif

vodafone tarify pro důchodce

Vodafone tarify pro důchodce

Jedná se o speciální tarif, který je určený pro hendikepované, zdravotně postižené nebo jinak znevýhodněné osoby, co jsou závislé na péči druhého. Tento speciální balíček obsahuje 50 volných minut za měsíční poplatek 50,42 Kč. K tomuto tarifu se zadává rodné číslo, můžete si ho tedy sjednat pouze jednou.

Tarif pro invalidní důchodce

Abyste Zvláštní tarif od Vodafonu mohli získat, musíte být ve druhém, třetím nebo čtvrtém stupni závislosti na jiné fyzické osobě. Je určen pro zdravotně postižené zákazníky s průkazem ZTP. Jestliže tedy pobíráte invalidní důchod, budete si tento tarif pravděpodobně moci zřídit. Konkrétní podmínky, za jakých je možné tento tarif sjednat, najdete na stránkách Vodafone.

Nové tarify od Vodafone

Vodafone nabízí několik výhodných tarifů s měsíčním paušálem, které můžete v důchodovém věku využít. V první řadě je to tarif RED LTE s neomezeným voláním, SMS a 1,5 GB dat. RED LTE PLUS a PREMIUM jsou další variace, které přinášejí vyšší objem dat, a volné minuty i do zahraničí. Tyto dva tarify jsou už dražší než první RED LTE s cenou 749 Kč a v důchodovém věku je pravděpodobně nevyužijete.

O něco levněji vychází tarif Smart 100, ke kterému je 100 MB volných dat, 100 minut volání a neomezené textové zprávy za 349 Kč. Platit můžete také 549 Kč měsíčně za 250 MB dat, 250 minut volání a neomezené SMSky.

Předplacená karta od Vodafone

Jestliže nechcete platit žádné paušální poplatky, tak vás možná zaujme Vodafone předplacená karta, ke které můžete vybírat z několika výhodných balíčků na volání, SMS nebo i data. Můžete si tak sjednat služby, které využijete. U karty navíc nejste vázáni na žádný měsíční poplatek, takže pokud máte problém vyjít s penězi nebo telefon používáte jen proto, aby se vám mohli dovolat vaše děti či vnoučata, určitě také stojí za zvážení.

Výhodou je, že nic nepodepisujete a kartu můžete kdykoliv zrušit a přejít třeba i za výhodnější nabídkou jinam. Obecně na podpis smlouvy si dejte dobrý pozor, a to i u operátora, abyste se neupsali k něčemu, o co nebudete mít v budoucnu zájem.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *